درباره ما

داستان سیب سیاه از زبان موسس آن

من رضا بهروزی متولد 1369 ، مهندس الکترونیک و پدرم سیفور بهروزی متولد 1338، مهندس الکترونیک با بیش از 35 سال سابقه اجرایی در ناوبری هواپیمایی کشوری؛

این را با افتخار می گویم؛ «من و پدرم خالق و موسس سیب سیاه هستیم.»

سیب سیاه در سال 1385 در یک اتاق کار کوچک پانزده متری در اصفهان توسط من و پدرم خلق گردید. فعالیت سیب سیاه با تولید طرح اولیه ساعت های دیجیتال مذهبی که آن موقع به دلیل نصب در حرم امام رضا (ع) با نام ساعت های حرم امام رضا معروف شدند، آغاز گردید و این محصول در کنار بسیاری محصول دیگر همچنان در حال تولید و ارائه به اماکن مذهبی است.

پس از گذشت اندکی ما تصمیم گرفتیم علاوه بر ساعت های دیجیتال مذهبی برای اداره جات و بانک ها و دفاتر کار نیز یک نمایشگر دیجیتال تولید نماییم. این شد که نمایشگرهای ساعت و تقویم دیجیتال اداری نیز به محصولات ما اضافه و سیب سیاه کم کم بزرگ شد و قد کشید. تعداد این محصولات و تنوع های ارائه شده روز به روز افزایش و سیب سیاه بزرگ و بزرگتر شد.

سیب سیاه در یک اتاق پانزده متری، با من و پدرم و ارایه فقط یک محصول شروع به کار کرد و در حال حاضر با ارایه بیش از یکصد تنوع محصول و با کمک تیم حرفه ای 30 نفری تولید، خدمات پس از فروش، فروش و غیره مشغول به کار است.

در حال حاضر ؛

کارگاه سیب سیاه شامل دو کارگاه در اصفهان و یک دفتر فروش مرکزی در تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

چرا نام سیب سیاه؛

تقریبا بیشترین سوالی که مشتریان در تماس اول از ما میپرسند علت نام گذاری سیب سیاه است. اول از همه بگویم که در همین ایران خودمان یک نوع سیب کمیاب داریم که رنگ تیره دارد و با نام سیب سیاه میراکل معروف است. اما علت نامگذاری ما این نبود. ایده انتخاب نام سیب سیاه برگرفته از نام شرکت اپل و البته ورژن ایرانیزه شده آن است. یک سیب سیاه که البته در نام و در لوگو ثبت شده تفاوت های زیادی دارد.

سیفور بهروزی

سیفور بهروزی

مدیر عامل

سودابه بهشتی

سودابه بهشتی

تولید محتوا و تبلیغات

رضا بهروزی

رضا بهروزی

فروش و بازرگانی

شکوفه زکی

تولید محتوا و تبلیغات

نادیا بختیاری

تولید محتوا و تبلیغات

فاطمه صفری

تولید محتوا و تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *