خدمات پس از فروش

 

7 روز ضمانت سلامت کالا، یک سال ضمانت

در صورت هر گونه اشتباه از سوی مجموعه سیب سیاه اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول ، سفارش شما به صورت رایگان (تا هفت روز) مرجوع شده و در این موارد فروشگاه بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض یا رفع عیب می نماید. همچنین تمامی سفارشات (به جز محصولات وارداتی) دارای 12 ماه (یک سال) گارانتی (طبق شرایط مندرج در کارت ضمانت نامه) می باشند.

ارسال کالا برای خدمات پس از فروش درون اصفهان از طریق پیک، آژانس و یا وانت باری (با توجه به حجم بار) و در سایر استان ها غیر از شهر اصفهان و شهرهای مجاور اصفهان از طریق باربری اتوبوس بین شهری انجام می گیرد. کرایه ایاب و ذهاب تماما به عهده مشتری است.

ثبت محصولات جهت خدمات پس از فروش

مشتری موظف از قبل از ارسال کالا برای خدمات پس از فروش مراتب را به اطلاع سیب سیاه برساند. در غیر این صورت مسئولیت هر گونه هزینه اضافه، مفقود شدن کالا و غیره بر عهده ارسال کننده می‌باشد. جهت ثبت محصول برای ارسال به خدمات پس از فروش اینجا کلیک کنید.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارشات 

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

توجه: در صورتیکه مشتری بسته بندی اولیه کالا تغییر دهد، به دستگاه صدمه وارد نماید یا متعلقات همراه سفارش را مفقود نماید امکان مرجوع کردن سفارشات امکان پذیر نمی باشد.

در زمان ارسال سفارش توسط شرکتهای پستی، ترمینال، پیک و غیره مشتری موظف است در حضور مامور پستی یا شخص تحویل دهنده از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نمایید یا کالا را از محل تحویل خارج نماید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و سیب سیاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.

شکستگی و آسیب فیزیکی کالاهای مرجوعی

سیب سیاه در قبال هر گونه شکستگی و آسیب احتمالی کالاهای مرجوعی جهت خدمات پس از فروش (اعم از دارای گارانتی یا فاقد گارنتی) هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد. مشتری موظف است علاوه بر بسته بندی صحیح و مستجکم و اعلام شکننده بودن کالا به باربری، بار خود را ترجیحا از طریق باربری ترمینال اتوبوس‌‌های برون شهری بارنامه و ارسال نماید یا حتی المقدور به صورت حضوری به یکی از دفاتر خدمات پس از فروش سطح شهر اصفهان (با هماهنگی قبلی) تحویل نماید.