نورنگار صنعت سیف با نام تجاری سیب سیاه

تولید کننده انواع نمایشگرهای دیجیتال صنعتی و غیر صنعتی

ما از خودمان تعریف نمی کنیم، این کار را مشتریان ما انجام خواهند داد...

چرا مشتریان، ما را دوست دارند؟

ارایه در سریع ترین زمان

تحویل سفارشات در کمترین زمان ممکن یکی از تعهدات ما نسبت به مشتریان می باشد. شما نیز سفارش خود را در کمترین زمان تحویل بگیرید. این عادت ماست!

بروزترین و جدیدترین

سعی می کنیم جدید ترین تکنولوژی های دنیا را در محصولاتمان به کار گیریم. برای همین است که محصولات ما جدیدترین و بروزترین است.

خرید حضوری و غیر حضوری

شما می توانید به دو روش حضوری در دفتر فروش ما و یا غیر حضوری از طریق تلفن و وبسایت از ما خرید کنید. این کار جهت سهولت کار شما به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

پاسخگویی شگفت انگیز

نگران نباشید! ما قول می دهیم سالها کنار شما باشیم و به شما خدمات بدهیم. ما هنوز به مشتریانی که سالهای پیش از ما خرید کرده اند، خدمات ارایه می دهیم.

جلب اعتماد شما

ما از کیفیت محصولاتمان تعریف نمی کنیم، زیرا اینکار را شما پس از استفاده از محصولات ما انجام خواهید داد. همانگونه که مشتریان گذشته ما از ما بسیار خشنود هستند.

کاربری راحت و آسان

تنظیمات تمامی محصولات ما به صورت کاملا کاربر پسندانه برنامه نویسی می شوند. همچنین همراه هر دستگاه کتابچه راهنمای فارسی ارائه می گردد.

نمایشگرهای اذان گو اماکن مذهبی

نمایشگرهای ساعت و تقویم دیجیتال اذان گو مسجدی مخصوص مساجد، نمازخانه ها و...

ساعت های اذان گو اماکن مذهبی

اگر تصمیم به خرید یک نمایشگر دیجیتال ساعت و تقویم اذان گو مسجدی برای یک مکان مذهبی نظیر مسجد، نمازخانه، امام زاده، اداره و یا حتی خانه خود گرفته اید به جای درستی مراجعه کرده اید! شما می توانید درباره انواع و امکانات ساعت های دیجیتال مسجدی اذان گو در سایت ما اطلاعات جامعی به دست بیاورید.

ساعت مسجد اذانگو دیجیتالی حرم

نمایشگرهای ساعت و تقویم دیجیتال

نمایشگر های ساعت و تقویم دیجیتال رومیزی و دیواری دارای ساعت، تاریخ، دمای محیط، تایمر و کرنومتر و...

ساعت و تقویم دیجیتال دیواری و رومیزی

نمایشگر های ساعت و تقویم دیجیتال در انواع مختلف دیواری و رومیزی تولید و عرضه می گردند. این نمایشگر ها علاوه بر نمایش ساعت می توانند پارامترهایی نظیر دمای محیط، تاریخ و گاها تایمر و کرنومتر و همچنین رطوبت را نمایش دهند. البته اینکه هر دستگاه چه پارامترهایی را نمایش می دهد بستگی به نوع نمایشگر ساعت و تقویم دارد…

ساعت و تقویم دیجیتال دیواری 3570

نمایشگر دیجیتال ساعت، تایمر، شمارنده، کرنومتر

نمایشگرهای ساعت، تقویم، شمارنده، تایمر و کرنومتر دیجیتال مناسب برای مجموعه های ورزشی، سالن های همایش و مناظرات و...

نمایشگرهای کرنومتر و تایمر دیجیتال

نمایشگرهای دیجیتال کرنومتر ، تایمر معکوس و یا هر گونه شمارنده دیجیتال در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ تولید و عرضه می گردند. از این نمایشگرهای در مجموعه های ورزشی، سالن های سخنرانی و مناظره، بیمارستانها، اتاق های عمل و مراکز درمانی، افتتاح پروژه ها و… استفاده می گردد. کرنومترهای دیجیتال، تایمرهای معکوس و هر گونه شمارنده خاص در ابعاد سفارشی به سفارش مشتری نیز تولید می گردند.

تایمر و کرنومتر و شمارنده دیجیتال بزرگ

نمایشگر ساعت و تقویم دیجیتال بانکی - اداری

نمایشگرهای ساعت و تقویم دیجیتال اداری - بانکی با امکانات ساعت، روز هفته، تاریخ، دمای محیط و متن روان دلخواه در چندین مدل مختلف

نمایشگرهای ساعت و تقویم دیجیتال اداری - بانکی

نمایشگرهای ساعت و تقویم دیجیتال مدل اداری – بانکی دارای امکاناتی نظیر قابلیت نمایش ساعت، تاریخ، دمای محیط، روز هفته و متن روان دلخواه می باشند. همچنین در برخی مدل ها در بالای نمایشگر امکان درج آرم و شعار تبلیغاتی مورد نظر وجود دارد. ساعت و تقویم دیجیتال بانکی یا اصطلاحا تابلو روان بانکی در چندین مدل تک رنگ و رنگی تولید می شوند.

ساعت و تقویم بانکی دیجیتال

دستگاه پخش اذان اتوماتیک، قرآن و نیایش

دستگاه اذان گو خودکار هوشمند، با قابلیت پخش قرآن، اذان و دعا به صورت تمام اتوماتیک و دقیق

دستگاه پخش اذان، قرآن و ادعیه به صورت اتوماتیک

دیگر وقت آن رسیده مساجد و اماکن مذهبی را نیز مدرن سازی کنیم. دیگر نیاز نیست تا صبر کنیم نوای اذان بی کیفیت از رادیو پخش شود تا بتوانیم از بلندگوهای مسجد آن را پخش کنیم، دیگر نیاز نیست خادم مسجد برود و دستگاه آمپلی فایر را روشن کند، دیگر همه چیز به صورت اتوماتیک و با کیفیت بالا پخش می شود. این دستگاه می تواند به صورت بسیار دقیق و خودکار اذان، دعا و قرآن پخش کند.

دستگاه اذان گو خودکار نوا

اسکوربرد چند منظوره ورزشی دیجیتال

اسکوربرد ورزشی با قابلیت نمایش زمان، کرنومتر، نام تیم، نتیجه بازی، ست شمار، زمان استراحت، خطا و ...

اسکوربورد چند منظوره ورزشی دیجیتال

امروزه وجود یک تابلو نتیجه یا همان اسکوربرد دیجیتال چند منظوره ورزشی در مجموعه های ورزشی یک ضرورت است. تابلوهای اسکوربورد تا همان نمایشگرهای دیجیتال اسکوربورد ورزشی بر خلاف نامشان علاوه بر نمایش نتیجه پارامترهای زیادی را نمایش می دهند. زمان مسابقه، نام تیم، تعداد خطا و… .

اسکوربورد دیجیتال ورزشی چند منظوره

برخی پروژه های انجام شده

آخرین اخبار و مقالات

برخی از مشتریان ما

تعداد بازدید: 5,401