کلاهبرداری سینا یزدان پناه با نام سیتک

کلاهبرداری سینا یزدان پناه با نام سیتک و نشر کذب درباره ما :
چندی است متوجه شده ایم صاحب یک سایت بی پشتوانه (فردی کلاه بردار به نام “سینا یزدان پناه لاری” ) که مدت زیادی نیست با راه اندازی سایت ضعیفی با نام سیتک و ارایه محصولات قلابی و بی کیفیت تولید شده توسط خودش در خانه و فروش کدهای آماتوری ساعت مسجد و ساعت حرم امام رضا (ع) شدیدا در صدد رقابت با سیب سیاه است. به همین جهت برای به دست آوردن موقعیتی مناسب و به هر قیمت حاضر است دست به کارهای خنده دار بزند. ایشان با نشر اکاذیب درباره سیب سیاه قصد دارد حتی به صورت ناجوان مردانه با مخدوش کردن هویت ما این موقعیت را بدست آورد.
سالها پیش یکی از کاربران سیب سیاه یک سری کد در اختیار ما قرار داد که اقرار کرد از فردی کلاهبردار به نام سینا یزدان پناه لاری این کدها را تهیه نموده است. ایشان پس از واریز وجه متوجه شدند که کدهای مذکور ناقص و در سطح آماتور (به زبان آماتوی بیسیک) نوشته شده است. به عمین جهت با رضایت بنده ایشان کد ها را در انجمن منتشر کردند. ایشان که حالا پس از مدت ها متوجه شده اند با این کلاه برداری نمی توانند سر بقیه را کلاه بگذارند و این انتشار باعث شده بازارشان کساد شود دست به نشر اکاذیب علیه ما زده اند. که ما نه تنها از این امر ناراحت نیستیم بلکه خوشحالیم که تواkسته ایم دست یک فرد کلاهبردار رو کنیم.

اقداماات ما در مقابل این شخص کلاهبردار :
ما به محض مطلع شدن از این خبر با ایشان تماس گرفته و خواستار حذف مطلب شدیم که ایشان جواب سر بالا دادند. ما سریعا از طریق نماد اعتمادی که ایشان در سایتشان برای جلب اعتماد مشتریان نصب کرده اند این موضوع را به مراجع اطلاع دادیم و پس از اطلاع دادن به ایشان تصمیم گرفتیم این پست را در جواب اطلاعات کذب ایشان قرار دهیم. همچنین تصمیم گرفتیم کدهای تقلبی که سالها پیش یکی از کاربران انجمن از ایشان تهیه نموده بود را در انجمن قرار دهیم. (در ضمیمه دانلود نمایید)

روش کلاه برداری سینا یزدان پناه لاری کلاه بردار :
فروش محصولات با نام شرکت قلابی سیتک که در هیچ کجا ثبت نگردیده و جنبه قانونی ندارد
تولید محصولات بی کیفیت و بدون اعتبار با نام بی اعتبار سیتک در خانه و عدم پشتیبانی محصولات پس از فروش
فروش کد های بی اعتبار و نوشته شده در سطح آماتور به قیمت های نجومی به دانشجویان و علاقمندان به ساخت ساعت حرم امام رضا

اهداف این شخص کلاهبردار :
تخریب نام شرکت نورنگار صنعت سیف (سهامی خاص- ثبت ۳۲۱۶) که سالهاست با نام تجاری سیب سیاه در این عرصه فعالیت می کند.
رقابت با این شرکت در فروش محصولات و معروف کردن نام خود به واسطه آغاز این رقابت نا سالم
سودجویی حاصل از فروش کدهای ناقص و فاقد هیچ گونه کارایی

دانلود رایگان سورس ساعت حرم سینا یزدان پناه لاری:
در ضمیمه می توانید کدهای تهیه شده از ایشان را (که سالها پیش توسط یکی از کاربران انجمن) تهیه گرده است را دانلود نمایید.

این پست تا به نتیجه رسیدن در تیتر اخبار انجمن باقی می ماند و در فضای اجتماعی از جمله اینستاگرام شرکت و کانال تلگرام و سروش (Sibesiah@) منتشر می شود تا درسی شود برای کلاهبردارانی از جمله سینا یزدان پناه لاری…

 

لینک دانلود در انجمن (کلیک کنید)