ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46
    الماسی
    کابر معمولی
    کاربر سایت

27
    194

Exclamation آموزش (0 تا 100) ساخت شوکر قدرتمند (جنبه آموزشی دارد)

>>توجه بسیار مهم<<

ساختن این مدار و عواقب آن فقط بر عهده شما دوست عزیز میباشد و هر گونه استفاده نادرست بر عهده این واحد تولیدی نمیباشد و فقط جنبه آموزشی دارد.
    با تشکر

در اين مقاله آموزشي ؛ تلاش مي کنيم آموزش ساخت يک شوکر بسيار ساده ولي قدرتمند و 100% عملي رو ارائه بديم , بنده همين جا از تمامي دوستان دعوت به همکاري مي کنم و خوشحال ميشم که بنده رو تو ارائه اين مقاله کمک کنند .

قسمت اول آموزش :

توضيحات پايه :
    اين شوکر با ايجاد پالس ضعيف ولتاژ بالا که در يک ثانيه حدود 200 بار تکرار ميشوند موجب عملکرد سريع ماهيچه ها مي شود که باعث ايجاد خستگي زياد در بدن مي شود . اين فرايند ( تبديل قند به اسيد در ماهيچه ها ) حدود 3 تا 5 ثانيه طول ميکشد و اعمال شوک در مدت زمان طولاني بسيار زيان بار خواهد شد . پس قبل از ساخت اين وسيله کمي تامل کنيد .

شروع آموزش :
    شوکر ها معمولا از چند قسمت تشکيل ميشن , که هر قسمت عملکرد خاص خودشو داره , بخش هاي تشکيل دهنده :
    1- قسمت شارژ و اسيلاتو و تقويت اوليه 2- قسمت ذخيره انرژي 3- قسمت تخليه و دشارژ 4- ترانسفورماتور هاي-ولتاژ خروجي .
    که تو عکس زير قابل مشاهده اند . عمل کرد بسيار ساده است خازن دشارژ شده در سيم پيچ اوليه ترانس هاي-ولتاژ موجب ايجاد پالس ولتاژ بالا در ثانويه ميشود ايجاد شوک ميکند .

اما روش ديگري هم وجود دارد , استفاده از ترانسفورمر هاي-ولتاژ براي انتقال يونيزاسيون کم قدرت و يا پالس احتراق !!! که نشان دهنده يک هادي خوب است و قدرت اصلي آن در ارسال نيرو به بدن بدون تلفات است .

ادامه دارد ........
    ویرایش توسط alirezabm : 1394/07/01 در ساعت 21:15
  2. 16
    seetoo
    کابر معمولی
    کاربر سایت

0
    43
    خوب شما بگو چیرو متوجه نشدی؟ ترانس اول یا دوم
    98% سختی و فوت و فن ساخت شوکر تو همین ترانس هست
    -نوع و ضخامت سیم پیچ اولیه و ثانویه
    -تعداد دور اولیه
    ولتاژ و قدرت تخلیه خازن که باید محاسبه بشه چند دور اولیه با چه زخامت روی چه هسته ای باشه
    ضخامت عایق استفاده شده در ترانس دوم که نه باید خیلی زیاد باشه نه خیلی کم که از داخل آرک بزنه
    شما اگر میخوای شوکر بسازی و تجریه خواستی نداری سعی کن خروجی ترانس اول رو با افزاینده مارکس"آرایش چند خازن و دیود" تقویت و استفاده کنید راحت ترین کار همینه
    ساخت این شوکر الکی نیست کم کم باید چندین ماه وقت بگذاری و تجربه و شکست و بعد کلی هزینه نتیجه
    alishuk
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    0
    1
    من این شوکر رو ساختم . اگه موفق به ساخت ترانس دوم نشدید بجای اون میتونید از کویل موتور استفاده کنید .
  5. 1
    فواد
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    0
    1
    عکس از مدار شکل اول نگذاشتید چندتا خازن ابی رنگ که مشخص نیست چند ولت و چند نانو فاراده و مقاومتهایی که بصورت دوبل بینشون بسته شده باز هم معلوم نیست چیه دیود ها چه شماره ای داره و خازن بزرگ چند ولت و چند نانو هست همه چی مجهوله سیم پیچ با هسته استوانه ای هم که اصلا معلوم نیست به نظر من هیچ جنبه اموزشی نداره و من این عکسهارو در سایتهایمختلف با همین توضیحات خوندم چون هیچ کدوم از سایتها توضیح مناسبی نداره و همه افراد فقط میخوان بگن شوکر دستساز خودشون از همه بهتره اکثرا با ازمون خطا دارن کار میکنن طرف از باطری لیتیوم با 7.6 ولت و 2.2 امپر استفاده کرده که این خودش خطرات بسیار زیادی برای خود و دیگران داره بدلیل اینکه امپراژ خیلی بالا در خروجی باعث مرگ میشه حتی اگر بطو اتفاقی به خودش بخوره دچار اسیب جبران ناپذیر در سیستم الکتریکی قلب خودش و دیگران میشه شوکر های چینی با حداقل قطعه و امپر پایین هم صدای مهیب و هم ارک بلندی دارند من نمونه های رو باز کردم که ارکشونبه 3 سانت با صدای وحشتناک بوده طرف از 40تا دیود 4تا باطری لیتیوم یون 2200استفاده کرده با 4ماسفت نتیجش اصلا جالب نیست من 3 ساله دارم تحقیق میکنم تو همه شوکرها حداکثر امپر 2عدد باطزی 9 ولت سری 0.5امپری بوده و در چینی ها که از 4یا 5تا 1.2 ولت که نهایت 6ولتبا امپر 450و نهایت 550 بوده اینا مثل اسلحه میمونه چون هیچکدوم استاندارد نیست و خیلی خطرناک کلی تحقیق توسط اکیپی از مهندسین میشه و با دستگاه های خاص نسبت مقاومت انسانو حداقل ضریب خطر برای ادم سنجش میشه بعد به تولید انبوه میرسه ماها چون بلد نیستیم همه بهم یا عمدا یا سهوا اطلاعات غلط میدن یک دستگاه کشنده که عواقب خطرناک دارهرو درست میکنیم مثلما اگر فروش شوکر چینی که تمام مدار در رزین هست و امکان قویتر کردن نداره در اختیار مردم بود و بفروش میرسید خیلی بهتر بود تا ساخت اون بوسیله افرادی که خیلیشون حتی اعداد روی خازن رو بلد نیستن بخونن هر کسی حق دفاع از خود رو داره و در همه کشورها فروش ازاده با پر کردن فرم و دادن مشخصات اینهاییم که به مردم خاص در صنف طلا فروشی و...میدن همضعیف و هم قیمتش 5تا10 برابر قیمت واقعیشه در نت چک کنید از 3دلار تا حداکثر 45 دلار اونهم امریکاییش هست چی تو این کشور درسته که فروش تجهیزات دفاعی که برای یه خانوم یا بعضی افراد واقعا ضروریه درست باشه مگه با اس.پ.ری فل.ف.ل میشه ادم کشت همه چی غیر قانونیه و مردم اونو زیر زمینی درست میکنن و با خطر زیاد خواهشا چون مولتی مترها نمیتونن ولتاژ و امپراژ شوکر دست ساز رو نشون بدن دوستان عزیز خیلی مراقب باشید که با یه شوخی کسی رو نکشید برای دلتون درست کینید و بیرون هم نبرید چون هم جریمه سنگین وهم 3ماه تا 3سال زندان برای دفاع از خود در مقابل هر کسی دزد متجاوز و قاتل داره تو این کشور پولا رو بدزد بدین تا جونتون حفظ بشه اگر اقا دزده اسیب ببینه میتونه شکایت کنه و شما متهم میشید حتی دیه به دزد تعلق میگره مگر صحیح و سالم بدون یه خراش بگیرید و به پلیس تحویل بدین که 3 ماه بعد ازاده اون سابقه داره ولی برای ما دردسر و تولید سابقه میشه خدا شاهده چون همتون رو دوست دارم اینهارو گفتم میخوایین خودتون تحقیق کنید بسازید خوبشم ولی از خونه بیرون بردن دردسر داره ببخشید دلم پر بود خلی حرف زدم کوچیک همه برادر وخواهرهای گلمم موفق باشید ساختین به منم یاد بدید بازم ممنون میشم
    ویرایش توسط alirezabm : 1394/07/01 در ساعت 20:35
  7. 1
    alirezabm
    همکار علمی انجمن
    کاربر سایت

457
    394
    نقل قول نوشته اصلی توسط فواد نمایش پست ها
    عکس از مدار شکل اول نگذاشتید چندتا خازن ابی رنگ که مشخص نیست چند ولت و چند نانو فاراده و مقاومتهایی که بصورت دوبل بینشون بسته شده باز هم معلوم نیست چیه دیود ها چه شماره ای داره و خازن بزرگ چند ولت و چند نانو هست همه چی مجهوله سیم پیچ با هسته استوانه ای هم که اصلا معلوم نیست به نظر من هیچ جنبه اموزشی نداره و من این عکسهارو در سایتهایمختلف با همین توضیحات خوندم چون هیچ کدوم از سایتها توضیح مناسبی نداره و همه افراد فقط میخوان بگن شوکر دستساز خودشون از همه بهتره اکثرا با ازمون خطا دارن کار میکنن طرف از باطری لیتیوم با 7.6 ولت و 2.2 امپر استفاده کرده که این خودش خطرات بسیار زیادی برای خود و دیگران داره بدلیل اینکه امپراژ خیلی بالا در خروجی باعث مرگ میشه حتی اگر بطو اتفاقی به خودش بخوره دچار اسیب جبران ناپذیر در سیستم الکتریکی قلب خودش و دیگران میشه شوکر های چینی با حداقل قطعه و امپر پایین هم صدای مهیب و هم ارک بلندی دارند من نمونه های رو باز کردم که ارکشونبه 3 سانت با صدای وحشتناک بوده طرف از 40تا دیود 4تا باطری لیتیوم یون 2200استفاده کرده با 4ماسفت نتیجش اصلا جالب نیست من 3 ساله دارم تحقیق میکنم تو همه شوکرها حداکثر امپر 2عدد باطزی 9 ولت سری 0.5امپری بوده و در چینی ها که از 4یا 5تا 1.2 ولت که نهایت 6ولتبا امپر 450و نهایت 550 بوده اینا مثل اسلحه میمونه چون هیچکدوم استاندارد نیست و خیلی خطرناک کلی تحقیق توسط اکیپی از مهندسین میشه و با دستگاه های خاص نسبت مقاومت انسانو حداقل ضریب خطر برای ادم سنجش میشه بعد به تولید انبوه میرسه ماها چون بلد نیستیم همه بهم یا عمدا یا سهوا اطلاعات غلط میدن یک دستگاه کشنده که عواقب خطرناک دارهرو درست میکنیم مثلما اگر فروش شوکر چینی که تمام مدار در رزین هست و امکان قویتر کردن نداره در اختیار مردم بود و بفروش میرسید خیلی بهتر بود تا ساخت اون بوسیله افرادی که خیلیشون حتی اعداد روی خازن رو بلد نیستن بخونن هر کسی حق دفاع از خود رو داره و در همه کشورها فروش ازاده با پر کردن فرم و دادن مشخصات اینهاییم که به مردم خاص در صنف طلا فروشی و...میدن همضعیف و هم قیمتش 5تا10 برابر قیمت واقعیشه در نت چک کنید از 3دلار تا حداکثر 45 دلار اونهم امریکاییش هست چی تو این کشور درسته که فروش تجهیزات دفاعی که برای یه خانوم یا بعضی افراد واقعا ضروریه درست باشه مگه با اس.پ.ری فل.ف.ل میشه ادم کشت همه چی غیر قانونیه و مردم اونو زیر زمینی درست میکنن و با خطر زیاد خواهشا چون مولتی مترها نمیتونن ولتاژ و امپراژ شوکر دست ساز رو نشون بدن دوستان عزیز خیلی مراقب باشید که با یه شوخی کسی رو نکشید برای دلتون درست کینید و بیرون هم نبرید چون هم جریمه سنگین وهم 3ماه تا 3سال زندان برای دفاع از خود در مقابل هر کسی دزد متجاوز و قاتل داره تو این کشور پولا رو بدزد بدین تا جونتون حفظ بشه اگر اقا دزده اسیب ببینه میتونه شکایت کنه و شما متهم میشید حتی دیه به دزد تعلق میگره مگر صحیح و سالم بدون یه خراش بگیرید و به پلیس تحویل بدین که 3 ماه بعد ازاده اون سابقه داره ولی برای ما دردسر و تولید سابقه میشه خدا شاهده چون همتون رو دوست دارم اینهارو گفتم میخوایین خودتون تحقیق کنید بسازید خوبشم ولی از خونه بیرون بردن دردسر داره ببخشید دلم پر بود خلی حرف زدم کوچیک همه برادر وخواهرهای گلمم موفق باشید ساختین به منم یاد بدید بازم ممنون میشم
    ضمن تشکر از احساس مسئولیت شما و تشکر بابت اطلاع رسانی.
    پست اول هم آپدیت شد و هشدارات اضافه شدند.
    با تشکر
    ویرایش توسط alirezabm : 1396/08/04 در ساعت 00:15
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  9. 1
    M.maleki
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    0
    0

ساخت شوکر

[QUOTE=الماسی;1599][CENTER][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4][SIZE=5] >>توجه بسیار مهم
    Parsa0089
    کاربر تازه وارد
    کاربر سایت
    0
    0
    عکس ها نیستن😑😑
صفحه 5 از 5 نخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46

کلمات کلیدی این موضوع